Logowanie

Aktualności

TRMEW Obrót przekazało środki ochrony Białostockiemu Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie
TRMEW Obrót przekazało środki ochrony Białostockiemu Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie

 

Spółka TRMEW Obrót S.A. systematycznie wspiera placówki medyczne w walce z koronawirusem. Wartość darowizn, przekazanych w Polsce, przekroczyła już kwotę pół miliona złotych. 

 

Każdy podmiot jest w tej chwili w potrzebie. Uważam, że podmioty warszawskie mają większe szanse na otrzymanie pomocy. Te oddalone od centralnej Polski mają mniejsze szanse na pomoc. Bardzo ujęło mnie to, że centrum onkologii nie zaprzestało procedowania usług dla pacjentów, że nadal pracuje pełną parą. - tak wybór Białostockiego Centrum Onkologii motywowała dr Daria Mejnartowicz, prezes zarządu Salveo Medical Care Warsaw, spółki należącej do Grupy kapitałowej TRMEW Obrót.  

Jesteśmy bardzo wdzięczni i dziękujemy, że Państwo się pochyliliście nad naszymi potrzebami. Te wszystkie środki przekazujemy do naszej grupy ścigającej wirusa. To jest grupa osób, które się nie boją nowych wyzwań, które się nie wystraszyły tego, że walczymy z czymś zupełnie nowym i nieznanym.

- mowi Dr Dorota Kazberuk, p.o. z-cy dyrektora BCO ds. lecznictwa.

TRMEW Obrót S.A. jest jednym z największych niezależnych podmiotów na rynku energii elektrycznej w Polsce. Współpracuje z najliczniejszą grupą wytwórców, produkujących energię z odnawialnych źródeł. Ich klienci chcą dbać o środowisko, dlatego firma dostarcza im w pełni zieloną energię. W 2019 r. 100% sprzedanej przez TRMEW Obrót S.A. energii, pochodziło z odnawialnych źródeł. 

 

 

 

wstecz