Logowanie

Aktualności

Stadion Wrocław zasilany zieloną energią dostarczaną przez TRMEW Obrót S.A.
Stadion Wrocław zasilany zieloną energią dostarczaną przez TRMEW Obrót S.A.

Zaczynając w 2021 roku, Stadion Wrocław będzie zasilany w pełni zieloną energią, dostarczaną przez TRMEW Obrót S.A. Cieszymy się, że obiekty sportowe widzą potrzebę zmiany energii na tę pochodzącą ze źródeł odnawialnych.

Sebastian Jabłoński, prezes TRMEW Obrót S.A., podkreśla, jak ważne jest to, aby duże obiekty odpowiedzialnie korzystały z energii:


Zależy nam na tym, aby obiekty sportowe były zasilane energią, która nie szkodzi środowisku. Pragniemy, aby jak najwięcej obiektów sportowych dostrzegło korzyści, płynące z wspierania rozwoju odnawialnych źródeł energii w Polsce. Obecnie zielona murawa nie wystarczy. Dążymy do tego, żeby “zielone” były całe stadiony, których zużycie energii jest przecież bardzo duże.

 

Jako firma staramy się wspierać sport różnymi ścieżkami. Nasi pracownicy tworzą drużynę, która bierze udział w Elit Lidze w piłce nożnej. W naszym zespole promujemy aktywne spędzanie czasu i dbanie o zdrowie. Wszystkie te działania wynikają z wartości, którymi kieruje się nasza firma. Dbamy o zasoby naszej planety, tak abyśmy wszyscy mogli jak najdłużej cieszyć się czystym powietrzem i pięknem otaczającej nas natury.

 

Sebastian Jabłoński, prezes TRMEW Obrót S.A.

 

 

wstecz