Logowanie

Aktualności

Ruszyła 6. edycja Konkursu dla mediów Platynowe Megawaty
Ruszyła 6. edycja Konkursu dla mediów Platynowe Megawaty

6 maja rozpoczęła się tegoroczna edycja Konkursu dla mediów Platynowe Megawaty. Jesteśmy partnerem konkursu, podczas którego Towarowa Giełda Energii S.A., nagradza dziennikarzy, których ubiegłoroczne publikacje poruszały tematykę rynku energii elektrycznej, gazu i odnawialnych źródeł energii.

 

Jest to już szósta edycja i dotychczas w konkursie nagrodzonych zostało już 207 publikacji i 15 dziennikarzy. Patronat Honorowy nad tegoroczną edycją Konkursu objęli: Minister Aktywów Państwowych, Minister Klimatu oraz Prezes Urzędu Regulacji Energetyki.

 

„Prezes Urzędu Regulacji Energetyki jest patronem honorowym konkursu organizowanego przez Towarową Giełdę Energii od jego pierwszej edycji. Inicjatywa ma na celu wyróżnienie tych, bez których polityka edukacyjno-informacyjna URE nie byłaby możliwa. Konkurs nagradza profesjonalizm i kompetencje dziennikarzy, którzy potrafią w interesujący sposób przedstawić zawiłości sektora energetyki szerszemu gronu odbiorców. W ten sposób nie tylko rzetelnie informują, ale też edukują społeczeństwo na temat funkcjonowania rynków energii elektrycznej i gazu” - Rafał Gawin, Prezes Urzędu Regulacji Energetyki.

 

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć w newsie na stronie internetowej TGE.

 

 

wstecz