Logowanie

Aktualności

Respect Energy to my! Zmieniliśmy nazwę.
Respect Energy to my! Zmieniliśmy nazwę.

Z przyjemnością informujemy, że z dniem 22 września 2020, spółka TRMEW Obrót S.A. oficjalnie zmieniła nazwę na Respect Energy S.A.

Działając w branży energetycznej nie zapominamy, że ciąży na nas szczególna odpowiedzialność. To, co robimy w znacznym stopniu wpływa na przyszłość naszej planety i stan środowiska naturalnego.

„Respect” oznacza szacunek. Dla naszych klientów i współpracowników, ale także dla przyszłych pokoleń. Kojarzy się z uczciwością, odpowiedzialnością i zaangażowaniem. Dlatego nowa nazwa pomoże nam w jasny sposób komunikować nasze wartości, będzie nam przypominać o tym, że energia odnawialna to nie tylko nasz produkt, ale także nasza pasja.

Nowa nazwa jest również elementem naszej strategii mającej na celu uczynienie z Respect Energy firmy globalnej. Dzięki temu chcemy mieć jak największy udział w zmianie świata na zeroemisyjny.

Zaznaczamy, że nie zmieniły się nasze dane teleadresowe, numery kont bankowych, NIP, KRS czy REGON. Zmiana nazwy nie wymaga aneksowania umów czy sporządzania nowych umów z naszymi klientami.

wstecz