Logowanie
O nas

TRMEW Obrót

Energia prosto z natury

 

Energia odnawialna to nasza pasja. Zajmujemy się zarządzaniem  energią elektryczną pochodzącą z odnawialnych źródeł energii, oferując naszym Klientom atrakcyjne warunki współpracy i innowacyjne rozwiązania umożliwiające ekonomiczną optymalizację.

 

Spółka została powołana przez Towarzystwo Rozwoju Małych Elektrowni Wodnych – najstarszą i największą organizację non profit w branży OZE w Polsce i łączy dziś prawie 70 udziałowców. Hydroenergia to źródło, które ma swoje silne korzenie w naszej historii, jednak dziś nasza oferta i kompetencje sięgają wszystkich odnawialnych źródeł energii. Aktywnie działamy w zakresie wymiany międzysystemowej. Dzięki umiejętności prognozowania zachodzących zjawisk pogodowych, instalacje OZE stały się dla nas zrozumiałe i przewidywalne. Codzienna zmienność warunków na rynkach energii elektrycznej, którą również prognozujemy, jest elementem, z którego korzystają nasi Klienci.

Szeroki wachlarz usług

Specjalizujemy się w:

 

  • zakupie energii elektrycznej od pojedynczych, także niewielkich wytwórców i jej sprzedaży również do Klientów końcowych,
  • handlu prawami majątkowymi do świadectw pochodzenia i gwarancjami pochodzenia,
  • wsparciu innych spółek obrotu w zakresie dostępu do rynków energii poprzez realizację funkcji operatora handlowego i operatora handlowo – technicznego,
  • realizacji usług, wspomagających Wytwórców i Odbiorców energii w gąszczu zawiłości rynku energii.

Nasze możliwości handlowe potwierdza koncesja na obrót energią elektryczną numer OEE/796/23331/W/DRE/2014/ŁG, uzyskana decyzją Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki w roku 2014 oraz szereg uregulowań prawnych, niezbędnych na rynku energetycznym. Jesteśmy również Członkiem Towarowej Giełdy Energii S.A. Nasze energetyczne portfolio zapełniają nie tylko jednostki Wytwórcze naszych Klientów, ale również własne źródła OZE.

 

Zapewniamy szerokie spektrum usług, budowane przez grono specjalistów branży OZE, elastyczne i dostosowane do potrzeb każdego Klienta. Naszą siedzibą jest miasto Warszawa, posiadamy ponadto biura w Grudziądzu i Wrocławiu, jednak nasza działalność prowadzona jest na terenie całego kraju.

Zarząd spółki

Sebastian Jabłoński
PREZES ZARZĄDU

Dariusz Bliźniak
WICEPREZES ZARZĄDU

Rada nadzorcza

Arkadiusz Domińczak
PRZEWODNICZĄCY RADY NADZORCZEJ

Maros Choma
CZŁONEK RADY NADZORCZEJ

Bogusław Puchowski
SEKRETARZ RADY NADZORCZEJ

Lukas Choma
CZŁONEK RADY NADZORCZEJ

Andrzej Jabłoński
CZŁONEK RADY NADZORCZEJ

rozwiń mapę

509 280 826,   509 466 225
Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 16:00

E-mail:
sprzedaz@trmewobrot.pl 

Przejdź do
pełnego kontaktu

Newsletter

TRMEW Obrót S.A.

ul. Ludwika Rydygiera 8
01-793 Warszawa
NIP: 8762459238
REGON: 341470612

Numer KRS : 0000759658, Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie
XII Wydział Gospodarczy KRS, Wysokość kapitału zakładowego, który został opłacony w całości 6 158 600,00 zł